Go To Top

logo

logo na  stronke

O nas

Witamy na stronie internetowej firmy Petryko. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami, oraz towarami, które państwu proponujemy. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową wszystkich rodzajów opon. Stawiamy na jakość i doświadczenie.

petryko
W ramach naszej działalności prowadzimy hurtową oraz detaliczną sprzedaż opon osobowych, dostawczych, ciężarowych, rolniczych i przemysłowych, nowych i bieżnikowanych, na opony bieżnikowane udzielamy rocznej gwarancji.

petryko opony 1  petryko opony 2 


Posiadamy również w sprzedaży dętki, akumulatory, oleje, felgi stalowe i aluminiowe oraz akcesoria, części samochodowe itp. Ponadto prowadzimy pełen serwis ogumienia i usługi wulkanizacyjne. Opony naprawiamy metodą na zimno i na gorąco. Posiadamy certyfikat naprawy ogumienia opon osobowych, ciężarowych, rolniczych i przemysłowych firmy Tip Topol.
Zapraszamy również do skorzystania z naszej wysokojakościowej myjni ręcznej, w której wykonujemy m.in. usługi mycia nadwozia i podwozia pojazdów samochodowych, prania tapicerek, renowacji lakieru poprzez woskowanie.

Oferujemy też usługi transportowe do 3,5 tony, w zakresie przewozu towarów na trasach międzynarodowych i krajowych. Posiadane przez nas samochody są nowe, co ma wpływ na jakość świadczonych usług i terminowość dostaw.
petryko transport

O jakości wykonywanych przez nas usług, wysokiej klasie towarach, fachowym doradztwie (21 lat doświadczenia w branży oponiarskiej – przy produkcji i bieżnikowaniu ogumienia) oraz rzetelnej obsłudze klientów, może świadczyć m.in. fakt otrzymania nagrody „Przedsiębiorstwo Roku 2010” Gminy Pełczyce przyznanej przez Północną Izbę Gospodarczą.
Stawiamy na uczciwość, rzetelność i fachowość.

Zapraszamy do współpracy.
petryko nagrodzony

bandenmarkt
delcora logo
tianli logo
eurogrip logo